NÁŠ SKLEP

V roce 1997 náš otec postavil na zahradě nový sklep, do kterého přesunul výrobu vína z původního starého, který pochází možná už z konce 18. století. Tento nový sklep používáme k produkci vína doposud. Původní maximální kapacita byla cca 3 až 4 tisíce litrů. Od roku 2020 provádíme postupně stavební úpravy, které zvýší kapacitu na zhruba dvojnásobek (na fotografii je původní stav před úpravami).

sklep1

 

Původní starý sklep, který dříve kromě výroby vína sloužil i ke skladování brambor, zeleniny a řepy jsme v letech 2010-2011 přeměnili do podoby archivního sklepa. Máme zde uloženy láhve některých našich vín od ročníku 2007.

sklep2

 

V roce 2017 se nám naskytla příležitost koupit v dražbě poměrně rozsáhlý areál s vinným sklepem ve vinařské uličce Zátiší. Sklep využíváme k degustacím a jako sklad nalahvovaných vín, která máme aktuálně v nabídce. Zde máme také otevřený sklep během akcí pořádaných místním vinařským spolkem. V areálu je také menší vinohrad a penzion.

sklep3

 

V prvním patře našeho sklepa v Zátiší se nachází menší apartmán o kapacitě 4 lůžek, který je možno využít pro rekreační pobyt v období od jara až do podzimu (informace na stránce UBYTOVÁNÍ).

sklep3b

(zpět na O NÁS)

Zpět do obchodu